fbpx

O nas

10
Uczniów
10
Wypitych Kaw
1
Nauczycieli
1
Kursów Językowych

SZKOŁA Z CERTYFIKATEM

Jesteśmy szkołą z licencjonowaną metodą dla dzieci „Colorin Coloraado” i posiadamy odpowiednie szkolenie w tym zakresie, a także w nauczaniu j.hiszpańskiego dla dorosłych metodą naturalną „Arcoiris” Certyfikat Colorin Coloraado.

NIETYPOWE KONWERSACJE

Dla osób, które wolą mniej tradycyjną metodę nauki, prowadzimy konwersacje w kawiarni Kofeina w centrum Gdyni. Idealne dla osób, które chcą się spotkać, miło spędzić czas i po prostu porozmawiać po hiszpańsku, przy filiżance pysznej kawy.

NATIVE SPEAKER

Dzieci mają możliwość nauki z Native speakerem, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi, dzięki czemu już od pierwszych zajęć uczą się pokonywać barierę językową i wsłuchują się w akcent rodowitego Hiszpana.

Nasza historia

Viva la vida została stworzona z pasją i zamiłowaniem do Hiszpanii i jej bogatej kultury. Założenie i prowadzenie szkoły języka hiszpańskiego stało się naszym marzeniem, dlatego w każde działanie wkładamy dużo serca i zaangażowania, starając się w jak największym stopniu spełniać oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy na rynku od 2016 r. i od tego czasu szkoła cały czas się rozwija, oferując coraz więcej kursów i wydarzeń związanych z hiszpańską kulturą. Lektorzy prowadzący zajęcia posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych, a do tego w każdym możliwym momencie korzystają z dodatkowych szkoleń, które pozwalają zwiększyć ich kompetencje w sferze nauczania.

Naszym priorytetem jest komunikacja zarówno w j. hiszpańskim, więc już od pierwszego spotkania staramy się, aby zajęcia prowadzone właśnie w tym języku, jak i po polsku, ponieważ zależy nam na nawiązaniu relacji z naszymi uczniami. Ważne jest dla nas, aby każdy czuł się swobodnie, a nasze kursy, pomimo, że są związane z nauką, były przyjemnym oderwaniem od codziennych obowiązków.