Twoja szkoła języka hiszpańskiego

stworzona z pasji i zamiłowania

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Viva La Vida to szkoła języka hiszpańskiego, numer 1 w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot, stworzona z pasji i zamiłowaniem do Hiszpanii i jej bogatej kultury. Założenie i prowadzenie szkoły języka hiszpańskiego stało się naszym marzeniem, dlatego w każde działanie wkładamy dużo serca i zaangażowania, starając się w jak największym stopniu spełniać oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy na rynku od 2016 r. i od tego czasu szkoła cały czas się rozwija, oferując coraz więcej kursów, tych stacjonarnych jak i on-line w tym hiszpański dla dzieci, oraz wydarzeń związanych z hiszpańską kulturą. Lektorzy prowadzący zajęcia posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych, a do tego w każdym możliwym momencie korzystają z dodatkowych szkoleń, które pozwalają zwiększyć ich kompetencje w sferze nauczania.

Naszym priorytetem jest komunikacja zarówno w j. hiszpańskim, więc już od pierwszego spotkania staramy się, aby zajęcia prowadzone właśnie w tym języku, jak i po polsku, ponieważ zależy nam na nawiązaniu relacji z naszymi uczniami. Ważne jest dla nas, aby każdy czuł się swobodnie, a nasze kursy, pomimo, że są związane z nauką, były przyjemnym oderwaniem od codziennych obowiązków.

DSC_1315_head
DSC_1255_head
DSC_1484_head
DSC_1489_head
SZKOŁA Z CERTYFIKATEM

Jesteśmy szkołą z licencjonowaną metodą dla dzieci „Colorin Coloraado” i posiadamy odpowiednie szkolenie w tym zakresie, a także w nauczaniu j.hiszpańskiego dla dorosłych metodą naturalną „Arcoiris” Certyfikat Colorin Coloraado.

NIETYPOWE KONWERSACJE

Dla osób, które wolą mniej tradycyjną metodę nauki, prowadzimy konwersacje w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot. Naszym ulubionym miejscem jest kawiarnia Kofeina w centrum Gdyni. Idealne dla osób, które chcą się spotkać, miło spędzić czas i po prostu porozmawiać po hiszpańsku, przy filiżance pysznej kawy.

NATIVE SPEAKER

Dzieci mają możliwość nauki z Native speakerem, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi, dzięki czemu już od pierwszych zajęć uczą się pokonywać barierę językową i wsłuchują się w akcent rodowitego Hiszpana.

3 miejsce w rankingu najlepszych szkół w Trójmieście

Wrzesień i październik to czas, kiedy wiele osób zapisuje się na kursy językowe. Korzyści płynące ze znajomości języków obcych wydają się oczywiste. Coraz chętniej się ich uczymy po to, żeby zdobyć potrzebny certyfikat, znaleźć lepszą pracę czy móc swobodnie podróżować i komunikować się bez językowych barier. Popularność szkół językowych świadczy o tym, że zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest umiejętność posługiwania się chociaż jednym językiem innym niż ojczysty.

Kwalifikacje

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Bardzo cenimy sobie rozwój i podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i konferencjach językowych. Z każdego warsztatu wychodzimy z dawką nowej wiedzy i pomysłami, które z chęcią wprowadzamy podczas zajęć, tak aby lekcje były dla Was ciekawe i inspirujące.

Nasza misja

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Dostarczanie ludziom radości poprzez naukę języka hiszpańskiego, wzbudzanie zaangażowania i pasji do odkrywania nowej kultury i czerpania przyjemności z czasu spędzonego z językiem hiszpańskim.

Chcemy zarażać pozytywną energią i hiszpańskim temperamentem.

Nasi

nauczyciele

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online
Ivan_o_nas
Ivan
lektor
Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Hola, jestem Hiszpanem, pochodzę z Ceuty i prowadzę zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Posiadam  wieloletnie doświadczenie na stanowisku animatora czasu wolnego, dzięki czemu mam mnóstwo pomysłów na gry i zabawy, które wykorzystuję podczas kursów. Uwielbiam pracować z dziećmi, komunikować się z nimi w j. hiszpańskim już od pierwszych zajęć i obserwować ich radość oraz entuzjazm z każdego wypowiedzianego słowa 🙂

Marlena_o_nas
Marlena
właścicielka szkoły oraz lektor
Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Jestem właścicielką a jednocześnie lektorką w szkole “Viva la vida”. Języka nauczyłam się podczas pobytu w Hiszpanii. Tam uczęszczałam na studia oraz pracowałam przez wiele sezonów jako animatorka czasu wolnego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu oraz certyfikat dele z języka hiszpańskiego. Uwielbiam pracować z ludźmi, zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. Prowadzenie szkoły jest spełnieniem moich marzeń, a rozwój szkoły pozwala mi dostrzec, że to co robię daje wartość innym, sprawia im radość a to jako założycielce szkoły, sprawia największą satysfakcję i dostarcza motywację do dalszych działań. W wolnym czasie szkolę się, czytam i słucham hiszpańskiej muzyki 😉

245513020_1457598934614506_173890283650326564_n
Patrycja
lektor
Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Hola, jedenaście lat temu zakochałam się w języku hiszpańskim i do dziś pielęgnuję miłość do języka, krajów hiszpańskojęzycznych oraz kultury hiszpańskiej i latynoskiej. Jako absolwentka klasy dwujęzycznej z językiem hiszpańskim i beneficjentka stypendium naukowego im. Gabriela Daniela Fahrenheita wyjechałam do Barcelony aby rozpocząć naukę na kierunku translatorycznym. Podczas studiów stałam się częścią cudownego projektu, który miał na celu edukacje kobiet z różnych krajów Afryki Północnej oraz Azji. To właśnie wtedy narodziła się moja pasja do przekazywania wiedzy innym. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania w nauczaniu hiszpańskiego a poznawanie nowych uczniów i wspólne osiąganie celów daje mi ogromna radość i satysfakcję! Jestem osobą dynamiczną oraz wesołą, tak mogę również określić zajęcia które prowadzę. Espero conocerte pronto en clase 🙂

 
Paulina
lektor
Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Hola 🙂 Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła się w gimnazjum. Pokochałam ten piękny język, jego melodyjność choć początki były trudne… Mieszkałam przez 8 lat w Alicante poznałam kulturę hiszpańską, otwartość do ludzi i hiszpański taniec flamenco 😉 Chcę podzielić się z Wami moja miłością do tego kraju i przekazać swoja wiedzę. Zapraszam na zajęcia podczas których odkryjemy świat języka hiszpańskiego.
¡Nos vemos en Viva la Vida!  

Ania
lektor
Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Cześć, moja przygoda z j.hiszpańskim zaczęła się już wiele lat temu, gdy postanowiłam wyjechać do Hiszpanii w poszukiwaniu pracy… Zakochałam się w tym malowniczym kraju od pierwszego wejrzenia i to uczucie towarzyszy mi do dziś 🙂 Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. W wolnych chwilach lubię się szkolić, poznawać nowe, innowacyjne sposoby nauczania i wykorzystywać je podczas zajęć. Tworzę także własne materiały i karty pracy, zgodnie z potrzebami i zainteresowaniami uczniów. Serdecznie zapraszam do wspólnej hiszpańskiej podróży.

Agata
administracja, social media
Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Dlaczego warto wybrać

właśnie nas?

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online
Profesjonalna kadra

Każdy z naszych lektorów posiada doświadczenie w nauczaniu, a co najważniejsze- uczy bo lubi, a nasze zaangażowanie i kompetencje potwierdzone są certyfikatami.

Szybkie efekty

Już po pierwszych zajęciach kursanci mają za sobą dialogi po hiszpańsku a dzięki częstym powtórkom, są w stanie uczynić szybkie postępy.

Indywidualne podejście

Staramy się spełniać w jak największym stopniu oczekiwania naszych klientów, dlatego zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne prowadzone przy uwzględnieniu potrzeb naszych kursantów.

Bezkonkurencyjna jakość

Wszystko co robimy, robimy z pasji, najlepiej jak potrafimy, z wielkim zaangażowaniem w każdy powierzony nam projekt, a to wszystko w przystępnych cenach.

O metodzie Colorín Colorado

hiszpański dla dzieci

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

U nas dzieci w wieku 6-12 lat uczą się przy wykorzystaniu metody „Colorin Colorado”.

Jest to wspaniała, bardzo przemyślana i kompletna metoda, która pozwala osiągnąć szybkie efekty w krótkim czasie, a że nauka odbywa się poprzez zabawę, dzieci z wielką chęcią i zaangażowaniem uczestniczą w każdych zajęciach.

Jakie są najważniejsze cechy a jednocześnie zalety metody:

 • Metoda komunikacyjna – Na każdych zajęciach dzieci tworzą krótkie dialogi z wykorzystaniem nowo poznanych słów i pytań.
 • Metoda elastyczna – Polega na docenieniu ucznia za jego postępy oraz motywacji dziecka do nauki oraz dostosowaniu rytmu zajęć do potrzeb kursantów
 • Metoda ciekawa – W książce dobrano takie tematy, które są przydatne w komunikacji, ale i odpowiadają zainteresowaniom dzieci, dzięki czemu zapamiętywanie sprawia im radość.
 • Metoda foto-reporterska – Dziecko staje się bohaterem książki. W podręczniku pojawiają się elementy, dzięki którym uczeń poprzez np. wklejenie swojego zdjęcia staje się częścią historii podręcznika. Pozwala to na zwiększenie zainteresowania dziecka nauką.
 • Metoda Gardner friendly – Kładąca nacisk na aktywność poprzez różne formy pracy wymagające ruchu: bieganie, skakanie, tańczenie, ale i recytowanie, śpiewanie oraz liczenie.
 • Metoda dramy – Dzieci odgrywają wiele scenek i wcielają się w różne role, przez co łatwiej zapamiętują poznany materiał.
 • Metoda pozytywna – Jeśli dziecko zwraca się do nas po hiszpańsku, to nasza odpowiedź jest zawsze TAK. To je stymuluje i zachęca do używania języka obcego.

Colorín Colorado to nie tylko nauka, to hiszpański dla dzieci podany w łatwo przyswajalny sposób, to prawdziwa hiszpańska przygoda dla najmłodszych!

Więcej informacji o metodzie znajda państwo tutaj.

Zajęcia stacjonarne

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Szkoła języka hiszpańskiego

Gdynia Cisowa
ul. Janowska 18

Środy, w godzinach:

 • 17:00- 18:30 poziom B1
 • 18:40- 20:10 poziom A2

 

Czwartki, w godzinach:

 • 17:00-18:30- poziom A1
 • 18:40-20:10 poziom A1+
 • 17:45-18:30 dzieci 6-7 lat (kontynuacja nauki)
 • 18:40-19:40- dzieci 10-12 lat (kontynuacja nauki)

Przedszkole Jaworek

Suchy Dwór
ul. Sowia 4

Wtorki, w godzinach:

 • 15:30- 16:00 grupa przedszkolna
 • 16:10- 17:10 dzieci 7-8 lat (kontynuacja nauki)
 • 17:15-18:15 dzieci 10-12 lat (kontynuacja nauki)

Szkoła języka hiszpańskiego

Gdynia Dąbrowa
Szkoła Podstawowa nr 47
ul. Nagietkowa 73

Wtorki, w godzinach:

 • 19:00-20:30 – zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego Gdynia

 

Środy, w godzinach:

 • 17:00- 18:00 dzieci 9-11 lat (kontynuacja nauki)
 • 18:10-19:10- dzieci 12-13 lat (kontynuacja nauki)