fbpx

Jak szybko nauczyć się języka hiszpańskiego?

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Od dawna myślisz o nauce języka, ale nie wiesz jak się do tego zabrać… nigdy nie możesz znaleźć odpowiedniego czasu i odkładasz to na później… hmmm, a to później jeszcze nie nadeszło?  Jeśli tak jest, to właśnie nadszedł czas na hiszpański.

Języka hiszpańskiego można nauczyć się szybko, łatwo i przyjemnie. Jeśli oczywiście chcemy porozumiewać się na poziomie komunikacyjnym, ponieważ jak wiadomo, opanowanie każdego języka do perfekcji wymaga odpowiedniego nakładu pracy. 😉

A więc, jak szybko nauczyć się języka hiszpańskiego? Co sprawia, że efekty w nauce języka hiszpańskiego możemy osiągnąć w stosunkowo niedługim czasie?

  • hiszpański jest radosny – słuchając go, od razu pojawia nam się uśmiech na twarzy, bez względu na to czy rozumiemy wszystko, 5 słów czy nic i to właśnie dzięki temu może towarzyszyć nam wszędzie, a my osłuchując się z piosenkami, filmami czy różnego rodzaju nagraniami, uczymy się go nie zaglądając do książek.
  • wymowa jest prosta – nie ma słówka, którego nie moglibyśmy wypowiedzieć i tutaj możemy podziękować naszemu wspaniałemu językowi polskiemu, ponieważ mamy takie głoski, że żaden język nam nie straszny. 🙂
  • wywodzi się z łaciny, więc zawiera wiele słów i zwrotów, używanych także w innych językach, dzięki czemu niejednokrotnie łatwo zrozumieć nam kontekst, nie wiedząc właściwie dlaczego go rozumiemy.
  • otacza nas wszędzie, słuchamy hiszpańskich piosenek w radiu, jeździmy na wakacje do Hiszpanii, w telewizji pojawiają się hiszpańskie seriale, w kinach organizowane są hiszpańskie festiwale a na kursach tańczymy w rytm latynoamerykańskiej muzyki.
  • jest tak przyjemny, że sami z siebie się go uczymy, powtarzamy i sięgamy po dodatkowe materiały, bo dla wielu z nas jest to po prostu czas na relaks. 🙂
  • kojarzy się z zabawą, grami i kolorami – szczególnie u dzieci, gdzie nauka odbywa się poprzez zabawę, w tak beztroskim środowisku dzieci najszybciej przyswajają wiedzę a ucząc się od najmłodszych lat, efekty są zadziwiające.

Zdecydowana większość osób, które znam, uczy się hiszpańskiego, bo lubi, nie mają żadnych potrzeb związanych ze zdawaniem międzynarodowych egzaminów, nie mają zaległości w szkole czy na studiach. Jednak ich motywacja do nauki jest na tyle wysoka, że jak już rozpoczęli swoją przygodę z j. hiszpańskim, to bardzo chętnie ją kontynuują a postępy, które czynią  dla siebie, sprawiają im mnóstwo satysfakcji.

Języka hiszpańskiego można uczyć się szybko i skutecznie, życzymy Tobie żebyś jak najszybciej się o tym przekonał.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten wpis

ZAPISY DLA NOWYCH UCZNIÓW NA ROK 2023/24

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a rozpoczęciem zajęć w naszej szkole. Już teraz masz możliwość zarezerwowania miejsca na kursie języka hiszpańskiego w promocyjnej cenie first minute!

bwcoaKmG@0.5x
1luNVjAG@0.5x
girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg
linie
Co zyskujesz zapisując się do 31 lipca?

- oszczędzasz 80 zł na jednym kursie
- otrzymujesz – 50 zł rabat rodzinny
- za polecenie jednego ucznia kolejne - 50 zł na kurs
- pierwszeństwo miejsca w grupie 

Oferta jest ważna tylko do 31 lipca 2023. Koniec zapisów za:

0 Dni :
0 Godzin :
0 Minut :
0 Sekund

Oferta ważna była do 31 lipca 2023 r.

REZERWUJĘ MIEJSCE

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Jeśli masz do nas jakieś pytania, lub chcesz porozmawiać o ofercie zadzwoń do nas, napisz, lub umów się na spotkanie. 

kółka
DkhJ5Gwq@0.5x
linie


*W przypadku rezygnacji do 5 września, opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona w całości.

Tak więc, nie ma ryzyka, same korzyści:)