fbpx

Nasza oferta

wydarzenia językowe

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Jako szkoła organizujemy różnego rodzaju wydarzenia dodatkowe, zarówno dla dzieci jak i dorosłych,  które mają na celu jeszcze głębsze zanurzenie się w hiszpański świat i przeżywanie go wszystkimi zmysłami, w środowisku bezstresowym, przyjaznym i sprzyjającym nauce i wykorzystaniu umiejętności językowych w praktyce.

Konwersacje dla dorosłych

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Wspaniała okazja żeby przećwiczyć najważniejszą umiejętność nauki języka, a mianowicie: mówienie 😉 Tematy poruszane podczas konwersacji, są ciekawe, praktyczne i dostosowane do poziomu rozmówców. Każdy mówi to co chce, jak chce i ile chce. ☺ Jest to zawsze bardzo przyjemnie spędzony czas, wyjątkowo lubiany przez naszych  kursantów. Konwersacje prowadzone są w formie stacjonarnej w kawiarni w centrum Gdyni lub w siedzibie naszej szkoły, a także w formie online. 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie: KLIKNIJ TUTAJ

Wydarzenia kulturowe dla dorosłych

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Zarówno dla kursantów szkoły Viva la vida,  jak i dla wszystkich pasjonatów krajów hiszpańskojęzycznych. Są to wydarzenia bezpłatne, organizowane zazwyczaj w hiszpańskiej restauracji, aby stworzyć wyjątkowy klimat spotkania. Podczas takich wydarzeń, uczestnicy mają okazję posłuchać opowieści native-ów,  zadać pytania i porozmawiać w języku hiszpańskim zarówno z Hiszpanami jak i z innymi osobami, mówiącymi w języku hiszpańskim. Zazwyczaj też takim spotkaniom towarzyszy występ flamenco czy nauka tańców latynoamerykańskich. Bez wątpienia, wydarzenia są wspaniałym uzupełnieniem standardowych kursów i zawsze wzbudzają wiele radości i pozytywnych emocji.

Ze względu na obecną sytuację, nie znamy terminu kolejnego wydarzenia, natomiast, jak tylko  będzie możliwość organizacji spotkania, zrobimy co w naszej mocy, aby było wyjątkowe, ciekawe, a przede wszystkim rekompensujące czas naszej rozłąki.

Chcesz wiedzieć o zbliżających się wydarzeniach?

Zostaw nam swój kontakt, a powiadomimy Cię o nich.

Wydarzenia dla dzieci

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Poza standardowymi kursami i zajęciami indywidualnymi dla dzieci, organizujemy również różnego rodzaju wydarzenia, podczas których nasi mali uczestnicy mają okazję powtórzyć materiał lub nauczyć się nowych słówek poprzez taniec i zabawę.

Zajęcia te mają na celu przede wszystkim zachęcić dzieci do rozpoczęcia lub kontynuowania nauki i pokazać jak wiele można zapamiętać w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Zajęcia prowadzone są przez animatorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, którzy poznane gry i zabawy modyfikują i wykorzystują na zajęciach j. hiszpańskiego.

Każde spotkanie to prawdziwa przygoda i bardzo mile spędzony czas.

Organizujemy również wydarzenia na zamówienie. Jeśli chcieliby Państwo, organizowane przez siebie wydarzenie, urozmaicić o zajęcia lub animacje w j. hiszpańskim, zapraszamy do kontaktu. Chętnie umówimy się na spotkanie, żeby porozmawiać o możliwościach współpracy i dopasować ofertę do Państwa potrzeb.

Chcesz wiedzieć o zbliżających się wydarzeniach dla dzieci?

Zostaw nam swój kontakt, a powiadomimy Cię o nich.

ZAPISY DLA NOWYCH UCZNIÓW NA ROK 2023/24

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a rozpoczęciem zajęć w naszej szkole. Już teraz masz możliwość zarezerwowania miejsca na kursie języka hiszpańskiego w promocyjnej cenie first minute!

bwcoaKmG@0.5x
1luNVjAG@0.5x
girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg
linie
Co zyskujesz zapisując się do 31 lipca?

- oszczędzasz 80 zł na jednym kursie
- otrzymujesz – 50 zł rabat rodzinny
- za polecenie jednego ucznia kolejne - 50 zł na kurs
- pierwszeństwo miejsca w grupie 

Oferta jest ważna tylko do 31 lipca 2023. Koniec zapisów za:

0 Dni :
0 Godzin :
0 Minut :
0 Sekund

Oferta ważna była do 31 lipca 2023 r.

REZERWUJĘ MIEJSCE

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Jeśli masz do nas jakieś pytania, lub chcesz porozmawiać o ofercie zadzwoń do nas, napisz, lub umów się na spotkanie. 

kółka
DkhJ5Gwq@0.5x
linie


*W przypadku rezygnacji do 5 września, opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona w całości.

Tak więc, nie ma ryzyka, same korzyści:)