Download Instantly

Język hiszpański dla dzieci - dlaczego warto i od czego zacząć?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

beautiful-mother-helping-her-daughter-with-homewor-BELMZW4.jpg
little-girl-drewing-VGJZ9E3.jpg

Dziękuję Ci za udział w moim webinarze

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Zapewne po obejrzeniu mojego webinaru wiesz już, jakie korzyści niesie ze sobą wprowadzenie dodatkowego języka u Twojego dziecka, które jest w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Wiesz również jak oraz kiedy zacząć naukę. Liczę również na to, że przekazałam Ci w przystępny sposób wskazówki, o czym musisz pamiętać zaczynając przygodę z językiem u tak młodych dzieci.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wprowadzenie kolejnego języka u dziecka często pociąga za sobą obawy, czy nie będzie to dla niego za duże obciążenie, czy jest sens, jeśli jeszcze dobrze nie mówi w swoim języku macierzystym, czy nie wprowadzi zamętu i konsternacji w głowie najmłodszych.

Po to, aby rozwiać Twoje wątpliwości, zdecydowałam się podzielić z Tobą częścią mojego kursu języka hiszpańskiego dla dzieci. Dzięki temu, już teraz Twoja pociecha będzie mogła rozpocząć ze mną swoją hiszpańską przygodę!

Co zatem ode mnie otrzymasz?

120041551_1182717295436006_4581458835102924700_o
DSC_1255
Wprowadzenie do kursu

Ten filmik jest pierwszym kontaktem dzieci z kursem j. hiszpańskiego i jego zadaniem jest przygotowanie i zapoznanie dzieci z ideą kursu i przebiegiem zajęć. Dlatego też ten filmik jako jedyny w module jest w j.polskim, aby dzieci, które nie miały wcześniej styczności z językiem, oswoiły się z nim, poznały postacie, które będą z nimi rozmawiać, a także zobaczyły sens oglądania filmików i aktywnego uczestnictwa. 

Kolory

W tym filmiku, dzieci poznają nie tylko kolory, które będą miały okazję wielokrotnie wypowiedzieć  na głos, ale także nazwy niektórych przedmiotów codziennego użytku i będą miały okazję łączyć je razem z kolorami.

Zapisz się na mój newsletter

i odbierz darmowe materiały szkoleniowe

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online