Nasza oferta

kurs hiszpańskiego dla dzieci

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Prowadzimy zajęcia także dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest kontakt z językiem i jakie korzyści niesie za sobą wprowadzanie języka hiszpańskiego już od najmłodszych lat. Dlatego uczymy poprzez zabawę. Dzieci słuchają piosenek, poznają słownictwo przy użyciu kolorowych kart obrazkowych, tańczą, grają, uczestniczą w różnego rodzaju aktywnościach ruchowych, a co najważniejsze doświadczają języka wszystkimi zmysłami.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, z mnóstwem pomysłów na zaangażowanie i zainteresowanie dzieci nowym językiem obcym. Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego robimy co w naszej mocy, aby dzieci podczas zajęć czuły się swobodnie, naturalnie i żeby każde spotkanie było dla nich niezapomnianą przygodą.

Jeśli chciałbyś, aby Twoje dziecko przed rozpoczęciem kursu, zaczęło uczyć się w zaciszu swojego domu i oswoiło się z obecnością języka w sposób angażujący a jednocześnie zabawny i naturalny, zajrzyj do naszych materiałów dodatkowych:

Jeśli masz wątpliwości, przeczytaj poniższy artykuł,
z którego dowiesz się kiedy warto zacząć wprowadzać język hiszpański u dzieci.

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na facebooku „Hiszpański dla dzieci z Marleną”
w której znajdziecie dodatkowe materiały do nauki języka oraz filmiki wideo dla dzieci w języku hiszpańskim.

O metodzie

Colorín Colorado

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

U nas dzieci w wieku 6-12 lat uczą się przy wykorzystaniu metody „Colorin Colorado”.

Colorín Colorado to nie tylko nauka, to hiszpańska przygoda dla najmłodszych! Jest to wspaniała, bardzo przemyślana i kompletna metoda, która pozwala osiągnąć szybkie efekty w krótkim czasie, a że nauka odbywa się poprzez zabawę, dzieci z wielką chęcią i zaangażowaniem uczestniczą w każdych zajęciach.

Jakie są najważniejsze cechy a jednocześnie zalety metody:

  • Metoda komunikacyjna – Na każdych zajęciach dzieci tworzą krótkie dialogi z wykorzystaniem nowo poznanych słów i pytań.
  • Metoda elastyczna – Polega na docenieniu ucznia za jego postępy oraz motywacji dziecka do nauki oraz dostosowaniu rytmu zajęć do potrzeb kursantów
  • Metoda ciekawa – W książce dobrano takie tematy, które są przydatne w komunikacji, ale i odpowiadają zainteresowaniom dzieci, dzięki czemu zapamiętywanie sprawia im radość.
  • Metoda foto-reporterska – Dziecko staje się bohaterem książki. W podręczniku pojawiają się elementy, dzięki którym uczeń poprzez np. wklejenie swojego zdjęcia staje się częścią historii podręcznika. Pozwala to na zwiększenie zainteresowania dziecka nauką.
  • Metoda Gardner friendly – Kładąca nacisk na aktywność poprzez różne formy pracy wymagające ruchu: bieganie, skakanie, tańczenie, ale i recytowanie, śpiewanie oraz liczenie.
  • Metoda dramy – Dzieci odgrywają wiele scenek i wcielają się w różne role, przez co łatwiej zapamiętują poznany materiał.
  • Metoda pozytywna – Jeśli dziecko zwraca się do nas po hiszpańsku, to nasza odpowiedź jest zawsze TAK. To je stymuluje i zachęca do używania języka obcego.

Więcej informacji o metodzie znajdą państwo tutaj.