fbpx

Nasza oferta

kurs hiszpańskiego dla dorosłych

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

U nas, dorośli od poziomu początkującego A1 do poziomu B1, uczą się w oparciu o metodę naturalną, na bazie podręcznika Arcoíris. Jest to wspaniała i bardzo przemyślana metoda, która koncentruje się przede wszystkim na aspekcie komunikacji. Wiemy jak istotne jest osłuchanie językowe i ile niesie za sobą korzyści, dlatego już od pierwszych zajęć mówimy w języku hiszpańskim. Jednak bez wątpienia naszym głównym priorytetem jest, aby każdy podczas spotkań czuł się swobodnie, wychodził z uczuciem pożytecznie, a zarazem przyjemnie spędzonego czasu,  a do tego z chęcią przychodził na kolejne zajęcia.

Nasi uczniowie o nas

Referencje

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Jeśli masz ochotę porozmawiać w języku hiszpańskim, zapraszamy na organizowane przez nas wydarzenia i konwersacje, które pozwolą Tobie poczuć klimat małej Hiszpanii, wykorzystać zdobyte umiejętności językowe w praktyce oraz poznać innych pasjonatów języka hiszpańskiego.

Odkryj wspaniałe narzędzie do nauki języka hiszpańskiego na każdym poziomie „planner na rok 2021”, który ułatwi Tobie zorganizowanie czasu spędzonego z językiem hiszpańskim w Nowym roku, zmotywuje do systematycznego działania
poprzez metodę małych kroków i pomoże zwizualizować Twoje postępy w nauce.

Dlaczego Arcoíris:

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online
  • Podręcznik unika skomplikowanych i złożonych wyjaśnień gramatycznych, koncentrując się na praktycznych umiejętnościach posługiwania się językiem.
  • Zastosowana metoda spirali, pozwala nieustannie powtarzać i wykorzystywać raz poznany materiału w późniejszych lekcjach, a tym ułatwia zapamiętywanie nie tylko słów, ale i całych struktur i słów.
  • Podczas zajęć poznajemy wiele ciekawostek związanych z kulturą Hiszpanii oraz krajów hiszpańskojęzycznych, dzięki czemu poszerzamy nasze horyzonty nie tylko językowe.
  • Mamy dostęp do wielu materiałów dodatkowych, które są spójne z poznanym materiałem i pozwalają przećwiczyć poznane zagadnienia (zeszyt ćwiczeń w formie pdf, bezpłatny dostęp do fiszkoteki czy do minilekcji).
Arcoiris-logo

Na poziomach bardziej zaawansowanych, wykorzystywane są przeróżne materiały wizualne, fragmenty książek, artykułów czy nagrania video. Przebieg zajęć dostosowany jest do potrzeb kursantów i wspólnie ustalany podczas pierwszych zajęć. Zazwyczaj proponujemy podręcznik jako bazę, która ma służyć przede wszystkim zorganizowaniu wiedzy, natomiast ostateczna decyzja należy do kursanta i zależy od jego preferencji.

ZAPISY DLA NOWYCH UCZNIÓW NA ROK 2023/24

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a rozpoczęciem zajęć w naszej szkole. Już teraz masz możliwość zarezerwowania miejsca na kursie języka hiszpańskiego w promocyjnej cenie first minute!

bwcoaKmG@0.5x
1luNVjAG@0.5x
girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg
linie
Co zyskujesz zapisując się do 31 lipca?

- oszczędzasz 80 zł na jednym kursie
- otrzymujesz – 50 zł rabat rodzinny
- za polecenie jednego ucznia kolejne - 50 zł na kurs
- pierwszeństwo miejsca w grupie 

Oferta jest ważna tylko do 31 lipca 2023. Koniec zapisów za:

0 Dni :
0 Godzin :
0 Minut :
0 Sekund

Oferta ważna była do 31 lipca 2023 r.

REZERWUJĘ MIEJSCE

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Jeśli masz do nas jakieś pytania, lub chcesz porozmawiać o ofercie zadzwoń do nas, napisz, lub umów się na spotkanie. 

kółka
DkhJ5Gwq@0.5x
linie


*W przypadku rezygnacji do 5 września, opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona w całości.

Tak więc, nie ma ryzyka, same korzyści:)