fbpx

Witamy Cię na naszej stronie poświęconej kursom w formie online.

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany odkrywaniem hiszpańskiego świata razem z nami.

Wiemy, że w ostatnich latach świat rozwinął się w bardzo dynamicznym tempie i doprowadził do zmian, dzięki którym zarówno kursanci jak i lektorzy są znakomicie przygotowani do kursów w formie zdalnej. Nasze doświadczenie pokazuje, że dzięki wielu udogodnieniom dostosowanym do tej formy nauki, efekty są zaskakujące, a wiele osób docenia szereg korzyści jakie niesie ze sobą nauka w dowolnym zakątku świata.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, zapraszamy do przeanalizowania listy zalet, którą oferuje kurs j. hiszpańskiego w formie zdalnej:

DSC_1315_head
DSC_1255_head

Najczęstsze obawy, które mogą się pojawić w Twojej głowie:

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Czy nauka online będzie równie skuteczna jak nauczanie stacjonarne? Czy uda się osiągnąć taki sam poziom języka? Badania wykazują, że kursy językowe online mogą być równie skuteczne jak zajęcia stacjonarne, o ile są one odpowiednio zaprojektowane. U nas lektorzy mają sprawdzony sposób prowadzenia zajęć i harmonogram kursów zbliżony do kursów stacjonarnych, zachowując ten sam zakres materiału, rytm i dynamikę oraz uwzględniając wszystkie elementy istotne dla procesu nauczania j. hiszpańskiego.

Czy będę w stanie utrzymać odpowiednią motywację i dyscyplinę, aby regularnie uczestniczyć w zajęciach online oraz wykonywać pracę domową? Czasami, jeśli nigdy nie spotkaliśmy lektora, może być większe prawdopodobieństwo, że łatwiej będzie nam być nieprzygotowanym na zajęcia. Jednak nasze doświadczenie, pokazuje, że jeśli kursy prowadzone są z zaangażowaniem, to uczestnicy, chętnie odrabiają zajęcia domowe i wracają do notatek w celu utrwalenia materiału.

Czy będę miał wystarczającą wiedzę techniczną, aby obsługiwać platformę online? Czy problemy techniczne nie zakłócą procesu nauki? W dzisiejszych czasach większość z nas ma dostęp do podstawowych narzędzi technologicznych, a platforma Zoom przy pomocy, której prowadzimy zajęcia jest przejrzysta i intuicyjna. Jednak tutaj uprzedzamy, że aby uniknąć problemów technicznych i dodatkowych nerwów, dostęp do szybkiego Internetu, jest podstawą zajęć bez zakłóceń.

Czy brak fizycznego kontaktu z nauczycielem i innymi uczestnikami może wpłynąć negatywnie na jakość nauki? Dzięki obecnej technologii, mamy możliwość widzieć lektora oraz innych uczestników w czasie rzeczywistym, co pozwala nam zachować relacje i możliwość zadawania pytań oraz interakcji między kursantami i prowadzącym.

Cennik:

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Zajęcia indywidualne:

- 120 zł/ 60 min.
- 170 zł/ 90 min.

Zajęcia
w parze:

- 160 zł/ 60 min. zajęcia
- 220 zł/ 90 min. zajęcia

Zajęcia grupowe:
(3-6 osób)

- 80 zł/90 min./ osoba

Zajęcia dla dzieci:

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Drodzy Rodzice,

dla Waszych dzieci także przygotowaliśmy ofertę kursów online. Zachęcamy Was do zastanowienia się nad nią, ponieważ być może jest to odpowiednia opcja dla Waszych małych odkrywców! Oto, jak wyglądają nasze zajęcia:

Na lekcji korzystamy z nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, dzięki czemu nasze zdalne zajęcia są pełne interaktywnych i ciekawych ćwiczeń. Dzieci mogą uczestniczyć w quizach, grach słownych i aktywnościach, z wykorzystaniem obrazu i dźwięku, co sprawia, że nauka jest nie tylko efektywna, ale także wciągająca.

Dzieci uczą się w przyjaznym, bezpiecznym środowisku swojego domu, gdzie mogą czuć się komfortowo i swobodnie wyrażać. To może znacząco przyczynić się do lepszej atmosfery nauki oraz chęci do aktywnego uczestnictwa.

Nasi lektorzy przygotowani są do prowadzenia zajęć z dziećmi w formie online, wiedzą jak nawiązać dobrą relację z najmłodszymi kursantami i zachęcić ich do wspólnej zabawy i koncentracji, nawet jeśli nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu.

Poza narzędziami interaktywnymi, możemy zajęcia prowadzić w bardziej tradycyjny sposób, wspierając się podręcznikiem. Jednak nawet przy takim rozwiązaniu, podczas zajęć, koncentrujemy się na konwersacji i interakcji, a książka służy w głównej mierze, do samodzielnej pracy w domu i utrwalania wcześniej poznanego materiału.

Dzieci także mają dostęp do platformy, na której zamieszczane są wszystkie informacje dotyczące zajęć, linki do piosenek, filmików czy gier.

Zachęcamy Was do dołączenia do naszej społeczności edukacyjnej i odkrycia razem z nami tego fascynującego świata języków!

Cennik:

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Zajęcia indywidualne:

- 120 zł/ 60 min.
- 90 zł/ 45 min.

Zajęcia
w parze:

- 120 zł/ 45 min. zajęcia
- 160 zł/ 60 min. zajęcia

Zajęcia grupowe:
(3-6 osób)

- 60 zł/60 min./ osoba

Ważne informacje dotyczące wszystkich opcji kursów:

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Roczny kurs w każdym przypadku obejmuje 32 spotkania.

Łączny koszt kursu to cena zajęć x liczba spotkań.

Całkowitą kwotę dzielimy na 10 jednakowych rat płatnych w miesiącach wrzesień- czerwiec.

Dodatkowym kosztem jest zakup podręcznika.

Kursy startują w 3 tygodniu września, czyli w tygodniu od 18 września 2023.

Grafik zajęć będzie dostępny u nas na stronie od 30.08.2023r.

Obecnie jesteśmy w trakcie organizowania roku, więc jeśli myślisz o zapisie, to zapraszamy do kontaktu już teraz- jest większa szansa, że uwzględnimy Twoją dyspozycyjność 🙂

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy tego typu kurs dla Ciebie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów stacjonarnych
lub zachęcamy do kontaktu. Chętnie omówimy ten temat, indywidualnie podchodząc do sytuacji i preferencji każdej osoby.

ZAPISY DLA NOWYCH UCZNIÓW NA ROK 2023/24

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a rozpoczęciem zajęć w naszej szkole. Już teraz masz możliwość zarezerwowania miejsca na kursie języka hiszpańskiego w promocyjnej cenie first minute!

bwcoaKmG@0.5x
1luNVjAG@0.5x
girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg
linie
Co zyskujesz zapisując się do 31 lipca?

- oszczędzasz 80 zł na jednym kursie
- otrzymujesz – 50 zł rabat rodzinny
- za polecenie jednego ucznia kolejne - 50 zł na kurs
- pierwszeństwo miejsca w grupie 

Oferta jest ważna tylko do 31 lipca 2023. Koniec zapisów za:

0 Dni :
0 Godzin :
0 Minut :
0 Sekund

Oferta ważna była do 31 lipca 2023 r.

REZERWUJĘ MIEJSCE

Kursy hiszpańskiego dla dzieci online

Jeśli masz do nas jakieś pytania, lub chcesz porozmawiać o ofercie zadzwoń do nas, napisz, lub umów się na spotkanie. 

kółka
DkhJ5Gwq@0.5x
linie


*W przypadku rezygnacji do 5 września, opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona w całości.

Tak więc, nie ma ryzyka, same korzyści:)