fbpx

Kursy dla dzieci

Hiszpański dla dzieci

U nas dzieci w wieku od 4 do 10 lat uczą się przy wykorzystaniu metody „Colorín Colorado”. Jest to nowoczesna, wspaniała metoda sprawiająca, że nauka j. hiszpańskiego już od najmłodszych lat staje się prawdziwą przygodą.

Podczas zajęć dzieci pytają, odpowiadają, powtarzają, śpiewają, tańczą i świetnie się bawią, a co najważniejsze, właśnie w ten sposób najwięcej się uczą! Jest to doskonała okazja żeby zapoznać dzieci z nowym językiem i rozbudzić w nich chęć nauki i zgłębiania hiszpańskiego świata od najmłodszych lat.

Do dyspozycji mamy: podręczniki, płyty, niezwykłe karty, które ubarwią każde zajęcia i ułatwią przekazanie materiału bez użycia j. polskiego oraz bardzo rozbudowaną platformę internetową „Rockalingua”, którą będziemy się wspierać podczas zajęć, ale co najważniejsze- dzieci będą mogły korzystać z materiałów samodzielnie w domu.

Największe zalety metody:

  1. Uczenie poprzez „zanurzenie”- dzieci uczą się języka w sposób naturalny, przyswajając materiał wszystkimi zmysłami, dzięki czemu nie mają później problemu z pokonywaniem bariery językowej.
  2. Na każdych zajęciach powtarzamy materiał nie tylko z ostatnich lekcji, ale czasem sprzed kilku miesięcy, tak aby dzieci cały czas miały kontakt z poznanym wcześniej słownictwem.
  3. Dzieci od pierwszych zajęć uczą się nie tyko odpowiadać, ale i zadawać pytania co jest kluczowym elementem konwersacji, a mimo to często ten aspekt zostaje pomijany.
  4. Metoda jest ciekawa- tematy zawarte w podręczniku są przydatne i interesujące dla dzieci, a nauka sprawia im przyjemność.

Więcej informacji o metodzie znajda państwo tutaj

czasliczba zajęćcena
1x45min/tydz.16 zajęć/semestr480 zł
2x45min/tydz.16 zajęć/semestr960 zł
1x60min/tydz.16 zajęć/semestr560 zł
2x60min/tydz.16 zajęć/semestr1120 zł

Zajęcia w grupach: (grupy 4-7 osób)
W przypadku zajęć indywidualnych, obowiązuje cennik jak na zajęciach u dorosłych.

Zgłoszenie na zajęcia

Preferowane dni*

Preferowane godziny*