fbpx

Kursy dla dorosłych

Hiszpański dla dorosłych

Każdy ma indywidualne preferencje, dlatego też wybór formy nauki pozostawiamy Tobie i bez względu na decyzję oferujemy najwyższy poziom zajęć, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów. Na każdym etapie nauki liczymy się z Twoim zdaniem i sugestiami, bo zależy nam, aby każdy z naszych kursantów czuł się swobodnie i komfortowo.

W przypadku pytań dotyczących kursów, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Zajęcia indywidualne

Program dostosowany w 100% do potrzeb i wymagań ucznia. Ustalany razem z kursantem na podstawie efektów, które chce osiągnąć (koncentracja na mówieniu, słownictwie, gramatyce). Całkowita uwaga nauczyciela poświęcona uczniowi i jego postępom w nauce.

czascenacena
1 godzina (60 min)75 zł90 zł*
1,5 godzina (90 min)100 zł120 zł*
* cena w przypadku dojazdu do klienta

Zajęcia w parach

Idealne dla osób, które chcą zmniejszyć koszty nauki, natomiast nie są zainteresowane nauką w grupie. W parze zajęcia są dynamiczne, bardzo efektywne i umożliwiają konwersacje miedzy kursantami.

czascenacena
1 godzina (60 min)100 zł110 zł*
1,5 godzina (90 min)120 zł140 zł*
* cena w przypadku dojazdu do klienta

Zajęcia grupowe

Zajęcia odpowiednie dla osób, które uczą się nie tylko ze swoich wypowiedzi, ale również potrafią wykorzystać opinie innych. Grupy są niewielkie, więc nie wpływa to znacząco na poziom przyswajania i przekazywania wiedzy, a jest przy tym bardziej ekonomiczne.

1 raz w tygodniu (90min)16 zajęć w semestrze720 zł*
2 razy w tygodniu (2×90 min)32 zajęcia w semestrze1600 zł*
*Możliwość rozłożenia płatności na raty, bez naliczania dodatkowych opłat

Kursy on-line

Idealne dla osób, które nie mają czasu na dojazdy, a uczyć wolą się w zaciszu własnego domu. Zajęcia nastawione na konwersację; ciekawe tematy, dostosowane do zainteresowań i poziomu kursanta. Zagadnienia gramatyczne zgłębiane podczas rozwiązywania zadań domowych i stosowane w praktyce w trakcie lekcji.

czascena
1 godzina (60 min)70 zł
1,5 godziny (90 min)100 zł
*Możliwość rozłożenia płatności na raty, bez naliczania dodatkowych opłat

Konwersacje

Konwersacje w kawiarni są idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy przede wszystkim na rozmowie i właśnie w ten sposób uczą się najefektywniej. Podczas zajęć poruszane są tematy z przeróżnych dziedzin, a słownictwo przygotowane może być wcześniej w domu lub omawiane na bieżąco. W trakcie tego typu zajęć nie ma zadań domowych ani rozbudowanej części gramatycznej, chociaż oczywiście wszystkie wątpliwości dotyczące tej sfery językowej mogą być omawiane, jeśli będzie taka potrzeba.

W przypadku tego typu zajęć, płatność jest w formie miesięcznej, nie semestralnej.

czascena
1 godzina (60 min)25 zł
1,5 godziny (90 min)35 zł

Zgłoszenie na zajęcia

Preferowane dni*

Preferowane godziny*