fbpx

Dla przedszkoli

Dla przedszkoli

Od wielu lat lektorzy naszej szkoły prowadzą zajęcia w przedszkolach, dla różnych grup wiekowych. Najmłodsze dzieci mają 2,5 roku a najstarsze 6 lat. Nauka odbywa się poprzez zabawę, taniec i piosenki i pozwala na przyswojenie nauki w efektywny i przyjemny sposób. Dzieci mają okazję poznać nowy język, a zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, przez co dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczą. Do dyspozycji mamy wiele materiałów pomocniczych, a starsze dzieci w małych grupach mogą już pracować w oparciu o licencjonowaną metodę nauki j.hiszpańskiego stworzoną specjalnie dla dzieci „Colorin Colorado”.

Ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb placówki, a szczegóły ustalane są podczas spotkania. Istnieją różne możliwości podjęcia współpracy albo dla całych grup w ramach zajęć programowych albo jako zajęcia dodatkowe, dla mniejszych grup.

Cena zależy od formy współpracy, częstotliwości zajęć i ilości grup w danym przedszkolu.
Język hiszpański staje się coraz bardziej popularny, wśród coraz młodszych dzieci. Stworzenie warunków do nauki języka, na pewno urozmaici ofertę Państwa placówki , pozytywnie wpłynie na postrzeganie przedszkola przez rodziców, a także zwiększy konkurencyjność na rynku edukacyjnym.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w przypadku dodatkowych pytań lub w celu umówienia się na spotkanie informacyjne.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących kursów firmowych,
zapraszamy do kontaktu:

tel. 515 817 263
email [email protected]

Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy.

Zgłoszenie na zajęcia

Preferowane dni*

Preferowane godziny*