0(0)

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci on-line (Cały kurs)

Opis

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci on-line przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-7 lat, zarówno rozpoczynających swoją przygodę z językiem hiszpańskim, jak i tych, które już uczą się hiszpańskiego i chcą utrwalić swoją wiedzę.

Ideą kursu jest wprowadzenie dzieci do przeżywania z nami hiszpańskiej przygody i aktywne uczestnictwo w kursie (nawet pomimo prowadzenia go w wersji online.)

Cały kurs języka hiszpańskiego dla dzieci składa się z 4 modułów a każdy z nich zawiera:

– filmik wprowadzający w języku polskim
– 3 filmiki przedstawiające nowe zagadnienia (każdy trwa ok 20 min.)
– 1 lub 2 filmiki podsumowujące materiał modułu, wraz z zadaniem do wykonania
– ebook zawierający tłumaczenie dialogów, najważniejszych słówek oraz zagadnień
– karty pracy do każdego działu
– dodatkowe piosenki wraz z tłumaczeniem
– nagrania dialogów z filmików w formacie mp3 wraz z polskim tłumaczeniem

Materiał zawarty w każdej części przygotowany  jest min. na jeden miesiąc, przy założeniu, że raz w tygodniu wprowadzamy nowe zagadnienie i pracujemy z nimi przez tydzień. W ebooku, który został dołączony do kursu, na początku znajdą Państwo cenne wskazówki, jak pracować z danym modułem i każdym zagadnieniem.

  • W pierwszym module dzieci uczą się przedstawiać, liczyć do 10, poznają kolory i podstawowe uczucia.
  • W drugim module dzieci poznają zwierzątka domowe, zwierzątka żyjące na farmie, a także dzikie zwierzęta. Poznają ich miejsca zamieszkania i uczą się je opisywać, a także naśladować i odgadywać odgłosy różnych, wcześniej poznanych zwierząt.
  • Trzeci moduł zawiera wyrażenia i tematykę związaną z częściami ciała, ubraniami oraz pogodą. Dzieci łączą zwroty i słownictwo, ucząc się na jaką część ciała wkładamy dane ubranie oraz w jaką pogodę.
  • Ostatni, czwarty moduł związany jest z żywnością. Dzieci poznają owoce i warzywa w j.hiszpańskim, uczą się kupować na ryneczku i poznają podstawowe produkty i dania.

Uwaga!

Pierwszy i drugi moduł jest dostępny na platformie od razu po zaupie kursu, trzeci moduł pojawi się w drugiej połowie kwietnia a ostatni w drugiej połowie maja.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej hiszpańskiej przygody!

Tematy tego kursu

20 Lekcji 6h

Moduł 1

Wprowadzenie00:07:34
Prezentacja i numery00:20:07
Kolory00:21:57
Uczucia00:19:23
Podsumowanie00:20:28

Moduł 2

Moduł 3

Moduł 4

179,00