Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci on-line (Moduł 3)

Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-7 lat, zarówno rozpoczynających swoją przygodę z językiem hiszpańskim, jak i tych, które już uczą się hiszpańskiego i chcą utrwalić swoją wiedzę.

Ideą kursu jest wprowadzenie dzieci do przeżywania z nami hiszpańskiej przygody i aktywne uczestnictwo w kursie (nawet pomimo prowadzenia go w wersji online.)

Język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Szacuje się, że do 2050 roku ¼ populacji w Stanach Zjednoczonych będzie posługiwała się językiem hiszpańskim, a w ciągu ostatnich 10 lat liczba osób mówiących w języku hiszpańskim wzrosła aż o 30%. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, czemu warto uczyć się właśnie tego języka oraz od czego zacząć WEJDŹ TUTAJ. Możesz również zapoznać się z webinarem jaki prowadziłam pod tytułem “Język hiszpański dla dzieci – dlaczego warto i od czego zacząć?” klikając TUTAJ.

Cały kurs hiszpańskiego dla dzieci on-line składa się z 4 modułów. Trzeci moduł zawiera:

– filmik wprowadzający

– 3 filmiki przedstawiające nowe zagadnienia (każdy trwa między 17 a 21 min.)

– 1 filmik podsumowujący dział

– ebook zawierający tłumaczenie dialogów, najważniejszych słówek oraz zagadnień

– karty pracy do każdego działu

– karty obrazkowe do rozdziału o pogodzie

– dodatkowe piosenki wraz z tłumaczeniem

– nagrania dialogów z filmików w formacie mp3 wraz z polskim tłumaczeniem

Pierwszy i drugi moduł tego kursu możesz nabyć: MODUŁ 1, MODUŁ 2

W pierwszym rozdziale naszego trzeciego modułu będziemy rozmawiać o częściach ciała, opisywać potworki, a także tworzyć własnego, co zawsze wywołuje u dzieci dużo radości. Drugi rozdział będzie poświęcony ubraniom i będziemy łączyć je z wcześniej poznanymi częściami ciała. W trzecim rozdziale poznamy pogodę, pojawi się też słownictwo charakterystyczne dla każdej pory roku. Czwarty rozdział, jest jak zwykle powtórką materiału, tym razem będzie też okazja, aby razem się poruszać, wykonując polecenia w j. hiszpańskim.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej hiszpańskiej przygody!

Show More

Course Curriculum

Moduł 3

 • Wprowadzenie
  06:30
 • Części ciała
  21:30
 • Ubrania
  18:44
 • Pogoda
  20:34
 • Podsumowanie
  16:20