fbpx

Nowy rok, nowe pomysły, nowe wyzwania☺️
Z tej okazji chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnej zabawy.
W oparciu o listę i własne propozycje wybraliśmy 16 rzeczy, które warto zrobić przynajmniej raz w roku.
Podczas naszych piątkowych konwersacji, raz lub dwa razy w miesiącu będziemy losować jedno wyzwanie na dany miesiąc, nie są wyjątkowo skomplikowane, więc nie ma czego się obawiać 😉 ale gwarantujemy, że wykonanie ich przyniesie wiele satysfakcji.😍💪 Naszymi doświadczeniami będziemy dzielić się podczas konwersacji, ale również zapraszamy do dyskusji i współdzielenia się osiągnięciami pod postami tematycznymi, które będą ukazywały się w sobotę po konwersacjach.
Będzie małe odstępstwo od reguły, ponieważ pierwsze wyzwanie wybraliśmy i spełniliśmy podczas pierwszych konwersacji tj. 03 stycznia. Kto nie był obecny, a chciałby dołączyć, znajdzie pytania w dyskusji.
Kolejne zadanie do wykonania na 07 lutego: “Regala algo a un ser querido sin razón.” Naszymi spostrzeżeniami, będziemy się dzielić podczas konwersacji :).
Na bieżąco będziemy zamieszczać kolejne zadania do wykonania, a później przyjdzie czas na omówienie i podsumowanie podczas wspólnej hiszpańskiej rozmowy 🙂 Oczywiście, jak zwykle każdy zdradza tyle ile ma ochotę 😉
Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć.
Podział uczestników na grupy w zależności od poziomu zaawansowania. Zapraszamy osoby już od poziomu A1+, aż do B2/C1.

Zapisy na wydarzenie:
☎️ tel. 515 817 263
📧 mail: [email protected]
📍 wiadomość na naszym profilu
Bardzo prosimy, aby zapisywać się na wydarzenie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chodzi o płatność, to zależy jedynie od Was. Prosimy jednak, aby w możliwości mieć na uwadze ile kosztują regularne zajęcia, ponieważ całość zostanie przekazana cele charytatywne.
Sukcesywnie będziemy informować Was o kolejnych datach naszych spotkań.

Konwersacje 2020

utworzone przez Viva la vida | Sty 26, 2020 | Ciekawostki | 0 komentarzy

  • Konwersacje 2020