Kursy dla dzieci

U nas dzieci w wieku od 4 do 10 lat uczą się przy wykorzystaniu metody „Colorín Colorado”.

Jest to nowoczesna, wspaniała metoda sprawiająca, że nauka j. hiszpańskiego już od najmłodszych lat staje się prawdziwą przygodą.
Podczas zajęć dzieci pytają, odpowiadają, powtarzają, śpiewają, tańczą i świetnie się bawią, a co najważniejsze, właśnie w ten sposób najwięcej się uczą!
Jest to doskonała okazja żeby zapoznać dzieci z nowym językiem i rozbudzić w nich chęć nauki i zgłębiania hiszpańskiego świata od najmłodszych lat.

Do dyspozycji mamy: podręczniki, płyty, niezwykłe karty, które ubarwią każde zajęcia i ułatwią przekazanie materiału bez użycia j. polskiego oraz bardzo rozbudowaną platformę internetową „Rockalingua”, którą będziemy się wspierać podczas zajęć, ale co najważniejsze- dzieci będą mogły korzystać z materiałów samodzielnie w domu.

Największe zalety metody:

1. Uczenie poprzez „zanurzenie”- dzieci uczą się języka w sposób naturalny, przyswajając materiał wszystkimi zmysłami, dzięki czemu nie mają później problemu z pokonywaniem bariery językowej.
2. Na każdych zajęciach powtarzamy materiał nie tylko z ostatnich lekcji, ale czasem sprzed kilku miesięcy, tak aby dzieci cały czas miały kontakt z poznanym wcześniej słownictwem.
3. Dzieci od pierwszych zajęć uczą się nie tyko odpowiadać, ale i zadawać pytania co jest kluczowym elementem konwersacji, a mimo to często ten aspekt zostaje pomijany.
4. Metoda jest ciekawa- tematy zawarte w podręczniku są przydatne i interesujące dla dzieci, a nauka sprawia im przyjemność.

Więcej informacji dotyczących metody można znaleźć tutaj:

O metodzie

Zajęcia w grupach: (grupy 4-7 osób)

czas

liczba zajęć

cena

1x30min/tydz.

16 zajęć/semestr

320zł

2x30min/tydz.

32 zajęcia/semestr

640 zł

1x60min/tydz.

16 zajęć/semestr

400zł

2x60min/tydz.

32 zajęcia/semestr

800zł

W przypadku zajęć indywidualnych, obowiązuje cennik jak na zajęciach u dorosłych.