Blog

Zapraszamy do „Viva la vida”

Viva la vida to szkoła j.hiszpańskiego stworzona z pasją i zamiłowaniem do Hiszpanii i jej bogatej kultury. Prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych, indywidualne oraz w małych grupach.
Zajęcia dostosowujemy do potrzeb naszych kursantów, opierając się głównie na konwersacji, jednak nie zapominając o najważniejszych zagadnieniach gramatycznych i niezbędnym słownictwie.
Podczas zajęć zawsze panuje przyjemna i bezstresowa atmosfera, przy odpowiedniej ilości przemyślanych powtórek 🙂. W ten sposób nauka języka przebiega szybciej niż byś się tego spodziewał.

Już ruszyły zapisy na rok 2019/2020.

Kursy startują od trzeciego tygodnia września, natomiast lepiej nie czekać na ostatnią chwilę 🙂 

Przy zapisach do 30 sierpnia 2019 r. obowiązuje 10% zniżki na kurs grupowy.

Znane są już terminy kursów w Gdyni Cisowej, natomiast zajęcia w innych lokalizacjach będą znane w późniejszych terminach. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu już teraz, ponieważ na tym etapie jesteśmy w  stanie w większym stopniu dostosować się do dyspozycyjności naszych kursantów.

☎️ Tel. 515 817 263
📧 Mail: info@vivalavida.com.pl


Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Os invitamos y esperamos!

Comments are closed, but <a href="http://vivalavida.com.pl/2019/08/16/zapraszamy-do-viva-la-vida/trackback/" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> and pingbacks are open.