Blog

Bienvenidos en Viva la vida!

Witamy Was w szkole języka hiszpańskiego Viva la vida. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na poziom zainteresowania i motyw nauki. Naszym celem jest stworzenie miejsca, które udowodni, że nauka języka nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie, może być niezwykle interesująca. To od Ciebie zależy czy skoncentrujemy się na konwersacjach, słuchaniu native speakerów, piosenek, oglądaniu ciekawych filmów czy czytaniu artykułów.

Dlatego też aby poznać Twoje potrzeby proponujemy pierwsze zajęcia gratis. Po ustaleniu dogodnego terminu spotykamy się aby zaplanować program i przebieg zajęć. Jest to idealne rozwiązanie, aby poznać się i porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i preferowanych formach nauki. Podczas zajęć określamy poziom, wybieramy podręcznik i odpowiadamy na wszelkie pytania. Pierwsze spotkanie trwa ok. 40 min bez względu na długość kolejnych zajęć.

Comments are closed, but <a href="http://vivalavida.com.pl/2016/02/01/bienvenidos-en-viva-la-vida/trackback/" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> and pingbacks are open.